Esenyurt Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları 4 Haziran’da başlıyor

İlçede yaşayan çocukları birçok farklı branşta sporla buluşturan Esenyurt Belediyesi Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 4 Haziran’da başlıyor. 18 farklı branşta eğitimin verileceği okullarda, çocuklar hem zamanlarını verimli kullanarak kendilerini geliştirme imkânı bulacak hem de eğlenceli bir yaz tatili geçirecek.

ANKA’nın haberine göre, Esenyurt Belediyesi’nin 18 farklı branşta spor eğitimi vereceği Yaz Spor Okulları’nın kayıtları 4 Haziran’da başlıyor. Çocukların sadece hobi olarak değil profesyonel olarak da kendilerini geliştirmesine katkı sağlayacak kurslarda öğrenciler, seçtikleri branşta yeteneklerini keşfederek kendilerini geliştirme imkânı bulacak.

6-14 yaş arası çocukların eğitim alacağı spor okullarında özel gereksinimli bireyler için de engelsiz branşlar olacak. Futbol, karate, wushu kung fu, basketbol, taekwondo, bisiklet, voleybol, cimnastik, zumba kids, futsal, atletizm, paten, kick boks, kort tenisi, kaykay, boks, masa tenisi ve güreş olmak üzere 18 farklı dalda eğitimin verileceği kursların kayıtları, 14 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek.

Vatandaşlar, kurslara en yakın spor tesisine giderek kayıt yaptırabilecek. Kurslarla ilgili detaylı bilgiye ise belediyenin 444 0 411 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilecek.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir